Aktualności

Zapraszamy na I Międzynarodową Konferencję Polskiego Towarzystwa Intensywnej Terapii Interdyscyplinarnej, która odbędzie się 5 kwietnia Warszawie, w hotelu Mercure Centrum przy ul. Złotej 48/54.

Jak nas znaleźć?

 

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tej konferencji wszystkich lekarzy, zajmujących się lub zainteresowanych intensywną terapią i stanami krytycznymi – tak anestezjologów, jak internistów, kardiologów, pulmonologów, nefrologów, pediatrów, chirurgów, specjalistów medycyny ratunkowej oraz lekarzy innych specjalności. Będzie to wyjątkowa okazja spotkania z wybitnymi ekspertami o światowej renomie. Są wśród nich organizatorzy europejskich konferencji w Brukseli (prof. Jean-Louis Vincent) i w Paryżu (prof. Djillali Annane), jak również wykładowcy z McMaster University w Kanadzie, kolebki EBM (http://ebm.mcmaster.ca/), z prof. Deborah Cook, której prace od lat kształtują sposób postępowania z chorymi w stanach krytycznych. Wraz z polskimi wykładowcami podzielą się oni swym doświadczeniem i wiedzą, przedstawiając najnowsze osiągnięcia nauki, mające zasadnicze znaczenie dla codziennej praktyki.

Mamy nadzieję, że będzie to dobry początek spotkań szerokiego grona lekarzy opiekujących się chorymi w stanach krytycznych.

Do zobaczenia w Warszawie!

Przejdź do paska narzędzi